GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pogradec, Shqipëri Shirgjan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00Korçë

10:51PogradecStacioni Pogradec

12:28ShirgjanStacioni Shirgjan

13:58Berat

Star Bus Korça
?Lekë

11:00Korçë

11:51PogradecStacioni Pogradec

13:28ShirgjanStacioni Shirgjan

14:58Berat

Bitri
?Lekë

11:30Korçë

12:38PogradecStacioni Pogradec

13:54ShirgjanStacioni Shirgjan

15:10Kuçovë

Arba
?Lekë

13:00Korçë

13:51PogradecStacioni Pogradec

15:28ShirgjanStacioni Shirgjan

16:58Berat

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:37PogradecStacioni Pogradec

12:36LibrazhdStacioni Librazhd

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
2
Ndërrim në: BitriPritja: 14 minuta
3

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

13:28ShirgjanStacioni Shirgjan

Bitri
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 51 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.