GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pogradec, Shqipëri Selenice, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:15Elbasan

07:38PogradecStacioni Pogradec

09:13SeleniceStacioni Selenice

09:31Ersekë

Kela 2010
?Lekë

06:00Tiranë

08:12PogradecStacioni Pogradec

09:47SeleniceStacioni Selenice

09:56Ersekë

Eno Sh.P.K
?Lekë

06:00Durrës

09:04PogradecStacioni Pogradec

10:39SeleniceStacioni Selenice

10:48Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

10:00Tiranë

12:12PogradecStacioni Pogradec

13:47SeleniceStacioni Selenice

13:56Ersekë

Er - Trans
?Lekë

12:45Durrës

15:49PogradecStacioni Pogradec

17:24SeleniceStacioni Selenice

17:33Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

14:30Tiranë

16:42PogradecStacioni Pogradec

18:17SeleniceStacioni Selenice

18:26Ersekë

Er - Trans
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00PogradecStacioni Pogradec

07:45KorçëStacioni Korçë

Shqiponja Trans
150Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 15 minuta
3

08:00KorçëStacioni Korçë

08:44SeleniceStacioni Selenice

Riki Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

07:29PogradecStacioni Pogradec

08:20KorçëStacioni Korçë

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: Kela 2010Pritja: 9 minuta
3

08:29KorçëStacioni Korçë

09:13SeleniceStacioni Selenice

Kela 2010
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
1

07:30PogradecStacioni Pogradec

08:15KorçëStacioni Korçë

Shqiponja Trans
150Lekë
2
Ndërrim në: Kela 2010Pritja: 14 minuta
3

08:29KorçëStacioni Korçë

09:13SeleniceStacioni Selenice

Kela 2010
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

07:53PogradecStacioni Pogradec

08:44KorçëStacioni Korçë

Trans Kela
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 16 minuta
3

09:00KorçëStacioni Korçë

09:44SeleniceStacioni Selenice

Riki Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 51 minuta
1

07:53PogradecStacioni Pogradec

08:44KorçëStacioni Korçë

Trans Kela
?Lekë
2
Ndërrim në: Eno Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

09:03KorçëStacioni Korçë

09:47SeleniceStacioni Selenice

Eno Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
1

07:55PogradecStacioni Pogradec

08:46KorçëStacioni Korçë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 14 minuta
3

09:00KorçëStacioni Korçë

09:44SeleniceStacioni Selenice

Riki Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
1

07:55PogradecStacioni Pogradec

08:46KorçëStacioni Korçë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Eno Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

09:03KorçëStacioni Korçë

09:47SeleniceStacioni Selenice

Eno Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 52 minuta
1

08:00PogradecStacioni Pogradec

08:45KorçëStacioni Korçë

Shqiponja Trans
150Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 15 minuta
3

09:00KorçëStacioni Korçë

09:44SeleniceStacioni Selenice

Riki Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

08:00PogradecStacioni Pogradec

08:45KorçëStacioni Korçë

Shqiponja Trans
150Lekë
2
Ndërrim në: Eno Sh.P.KPritja: 18 minuta
3

09:03KorçëStacioni Korçë

09:47SeleniceStacioni Selenice

Eno Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

09:00PogradecStacioni Pogradec

09:45KorçëStacioni Korçë

Shqiponja Trans
150Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 10 minuta
3

09:55KorçëStacioni Korçë

10:39SeleniceStacioni Selenice

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
Çmimi total: 150 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.