GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pogradec, Shqipëri Bushat, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:30Durrës

14:34PogradecStacioni Pogradec

15:18BushatStacioni Bushat

15:48Bilisht

Blf
?Lekë

13:00Durrës

16:04PogradecStacioni Pogradec

16:48BushatStacioni Bushat

17:18Bilisht

Blf
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:51PogradecStacioni Pogradec

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 45 minuta
3

13:35LibrazhdStacioni Librazhd

15:18BushatStacioni Bushat

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 27 minuta
1

12:38PogradecStacioni Pogradec

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

Arba
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 23 minuta
3

13:35LibrazhdStacioni Librazhd

15:18BushatStacioni Bushat

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
1

13:51PogradecStacioni Pogradec

14:50LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 15 minuta
3

15:05LibrazhdStacioni Librazhd

16:48BushatStacioni Bushat

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 57 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.