GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Peshkopi, Shqipëri Sarandë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:20PeshkopiStacioni Peshkopi

14:31TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 1 orë, 29 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

20:15SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15.5
1

13:00PeshkopiStacioni Peshkopi

15:11TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 49 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

20:15SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.