GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Peshkopi, Shqipëri Mamurras, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:40PeshkopiStacioni Peshkopi

08:51TiranëStacioni Tiranë

Ariu
600Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 39 minuta
3

09:30TiranëStacioni Tiranë

10:16MamurrasStacioni Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 36 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

07:20PeshkopiStacioni Peshkopi

09:31TiranëStacioni Tiranë

Ariu
600Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 29 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

10:46MamurrasStacioni Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 26 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

08:00PeshkopiStacioni Peshkopi

10:11TiranëStacioni Tiranë

Ariu
600Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 19 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

11:16MamurrasStacioni Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 16 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

08:40PeshkopiStacioni Peshkopi

10:51TiranëStacioni Tiranë

Ariu
600Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 39 minuta
3

11:30TiranëStacioni Tiranë

12:16MamurrasStacioni Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 36 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

09:20PeshkopiStacioni Peshkopi

11:31TiranëStacioni Tiranë

Ariu
600Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 29 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

12:46MamurrasStacioni Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 26 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

12:00PeshkopiStacioni Peshkopi

15:00LaçStacioni Laç

Laska-1
?Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 30 minuta
3

15:30LaçStacioni Laç

15:43MamurrasStacioni Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 43 minuta
1

13:40PeshkopiStacioni Peshkopi

15:51TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 39 minuta
3

16:30TiranëStacioni Tiranë

17:16MamurrasStacioni Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 36 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

14:20PeshkopiStacioni Peshkopi

16:31TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 29 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

17:46MamurrasStacioni Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 26 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

15:00PeshkopiStacioni Peshkopi

17:11TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 19 minuta
3

17:30TiranëStacioni Tiranë

18:16MamurrasStacioni Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 16 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

15:40PeshkopiStacioni Peshkopi

17:51TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 39 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

19:16MamurrasStacioni Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 36 minuta
Çmimi total: 600 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.