GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Peshkopi, Shqipëri Laç, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:20PeshkopiStacioni Peshkopi

16:31TiranëStacioni Tiranë

Shpresa-Al Sh.P.K
600Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 29 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

17:59LaçStacioni Laç

Laska-1
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 39 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

15:00PeshkopiStacioni Peshkopi

17:11TiranëStacioni Tiranë

Shpresa-Al Sh.P.K
600Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 19 minuta
3

17:30TiranëStacioni Tiranë

18:29LaçStacioni Laç

Laska-1
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

16:20PeshkopiStacioni Peshkopi

18:31TiranëStacioni Tiranë

Shpresa-Al Sh.P.K
600Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 29 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:59LaçStacioni Laç

Laska-1
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 39 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.