GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Patos, Shqipëri Shkodër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:40PatosStacioni Patos

07:40TiranëStacioni Tiranë

Adel Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

09:55ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

05:40PatosStacioni Patos

07:40TiranëStacioni Tiranë

Adel Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

09:46ShkodërStacioni Shkodër

Iridest Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 6 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.