GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Patos, Shqipëri Gosë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:30Ballsh

08:00PatosStacioni Patos

09:15GosëStacioni Gosë

10:57Tiranë

Ensilv -Bus
?Lekë

08:30Ballsh

09:00PatosStacioni Patos

10:15GosëStacioni Gosë

11:57Tiranë

Ensilv -Bus
?Lekë

09:15Ballsh

09:45PatosStacioni Patos

11:00GosëStacioni Gosë

12:42Tiranë

Baturba Sh.P.K
?Lekë

10:45Ballsh

11:15PatosStacioni Patos

12:30GosëStacioni Gosë

14:12Tiranë

Baturba Sh.P.K
?Lekë

11:30Ballsh

12:00PatosStacioni Patos

13:15GosëStacioni Gosë

14:57Tiranë

Ensilv -Bus
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00PatosStacioni Patos

08:46LushnjeStacioni Lushnje

Ensilv -Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 10 minuta
3

08:56LushnjeStacioni Lushnje

09:21GosëStacioni Gosë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 21 minuta
1

08:00PatosStacioni Patos

08:46LushnjeStacioni Lushnje

Ensilv -Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 10 minuta
3

08:56LushnjeStacioni Lushnje

09:21GosëStacioni Gosë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 21 minuta
1

08:00PatosStacioni Patos

08:46LushnjeStacioni Lushnje

Ensilv -Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 14 minuta
3

09:00LushnjeStacioni Lushnje

09:25GosëStacioni Gosë

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 25 minuta
1

09:00PatosStacioni Patos

09:46LushnjeStacioni Lushnje

Ensilv -Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 14 minuta
3

10:00LushnjeStacioni Lushnje

10:25GosëStacioni Gosë

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 25 minuta
1

09:00PatosStacioni Patos

09:46LushnjeStacioni Lushnje

Ensilv -Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 14 minuta
3

10:00LushnjeStacioni Lushnje

10:25GosëStacioni Gosë

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 25 minuta
1

09:00PatosStacioni Patos

09:46LushnjeStacioni Lushnje

Ensilv -Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 14 minuta
3

10:00LushnjeStacioni Lushnje

10:25GosëStacioni Gosë

Star - Trans - Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 25 minuta
1

11:15PatosStacioni Patos

12:01LushnjeStacioni Lushnje

Baturba Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 15 minuta
3

12:16LushnjeStacioni Lushnje

12:41GosëStacioni Gosë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
1

12:00PatosStacioni Patos

12:46LushnjeStacioni Lushnje

Ensilv -Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 10 minuta
3

12:56LushnjeStacioni Lushnje

13:21GosëStacioni Gosë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 21 minuta
1

12:00PatosStacioni Patos

12:46LushnjeStacioni Lushnje

Ensilv -Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: Piko Sh.P.KPritja: 14 minuta
3

13:00LushnjeStacioni Lushnje

13:25GosëStacioni Gosë

Piko Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 25 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.