GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pasjan, Kosovë Ferizaj, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:39PasjanStacioni Pasjan

17:49GjilanStacioni Gjilan

Dritoni
?€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

18:00GjilanStacioni Gjilan

18:49FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Çmimi total: 2.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.