GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ohër, Maqedonia e Veriut Sofje, Bullgari

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00OhërStacioni Ohër

16:54ShkupStacioni Shkup

Galeb
250den
2
Ndërrim në: KaleiaPritja: 36 minuta
3

17:30ShkupStacioni Shkup

23:30SofjeStacioni Sofje

Kaleia
26€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 30 minuta
1

14:15OhërStacioni Ohër

17:09ShkupStacioni Shkup

Galeb
250den
2
Ndërrim në: KaleiaPritja: 21 minuta
3

17:30ShkupStacioni Shkup

23:30SofjeStacioni Sofje

Kaleia
26€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.