GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Novosellë (Pejë), Kosovë Mleqan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:33Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

10:50PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: Euro - ToursPritja: 10 minuta
3

11:00PejëStacioni Pejë

11:46MleqanStacioni Mleqan

Euro - Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 13 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.