GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Novosellë (Pejë), Kosovë Gllogjan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:03Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

14:20PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta
3

14:30PejëStacioni Pejë

15:16GllogjanStacioni Gllogjan

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 13 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.