GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mollaj, Shqipëri Pogradec, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

03:00Ersekë

03:42MollajStacioni Mollaj

04:44PogradecStacioni Pogradec

06:56Tiranë

Er - Trans
?Lekë

07:00Ersekë

07:42MollajStacioni Mollaj

08:44PogradecStacioni Pogradec

11:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

07:00Ersekë

07:42MollajStacioni Mollaj

08:44PogradecStacioni Pogradec

11:48Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

08:30Ersekë

09:12MollajStacioni Mollaj

10:14PogradecStacioni Pogradec

12:26Tiranë

Er - Trans
?Lekë

12:30Ersekë

13:12MollajStacioni Mollaj

14:14PogradecStacioni Pogradec

16:26Tiranë

Eno Sh.P.K
?Lekë

13:30Ersekë

14:12MollajStacioni Mollaj

15:14PogradecStacioni Pogradec

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00Ersekë

14:42MollajStacioni Mollaj

15:44PogradecStacioni Pogradec

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:09MollajStacioni Mollaj

10:20KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Morava 94Pritja: 10 minuta
3

10:30KorçëStacioni Korçë

11:08PogradecStacioni Pogradec

Morava 94
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~59 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

10:40MollajStacioni Mollaj

10:51KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 9 minuta
3

11:00KorçëStacioni Korçë

11:51PogradecStacioni Pogradec

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 11 minuta
1

11:09MollajStacioni Mollaj

11:20KorçëStacioni Korçë

Argjiro Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

11:30KorçëStacioni Korçë

12:21PogradecStacioni Pogradec

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.