GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mollaj, Shqipëri Papër, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:00Ersekë

07:42MollajStacioni Mollaj

10:26PapërStacioni Papër

11:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

07:00Ersekë

07:42MollajStacioni Mollaj

10:26PapërStacioni Papër

11:48Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

13:30Ersekë

14:12MollajStacioni Mollaj

16:56PapërStacioni Papër

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00Ersekë

14:42MollajStacioni Mollaj

17:26PapërStacioni Papër

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:42MollajStacioni Mollaj

13:53KorçëStacioni Korçë

Riki Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Auto Duka TransPritja: 30 minuta
3

14:23KorçëStacioni Korçë

16:56PapërStacioni Papër

Auto Duka Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 14 minuta
1

14:12MollajStacioni Mollaj

14:23KorçëStacioni Korçë

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 30 minuta
3

14:53KorçëStacioni Korçë

17:26PapërStacioni Papër

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 14 minuta
1

14:12MollajStacioni Mollaj

16:13LibrazhdStacioni Librazhd

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 30 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

17:26PapërStacioni Papër

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 14 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.