GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mollaj, Shqipëri Bradashesh, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:42MollajStacioni Mollaj

14:53KorçëStacioni Korçë

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

15:15KorçëStacioni Korçë

17:38BradasheshStacioni Bradashesh

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 56 minuta
1

14:42MollajStacioni Mollaj

14:53KorçëStacioni Korçë

Riki Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

15:15KorçëStacioni Korçë

17:38BradasheshStacioni Bradashesh

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 56 minuta
1

14:42MollajStacioni Mollaj

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

17:05LibrazhdStacioni Librazhd

17:38BradasheshStacioni Bradashesh

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 56 minuta
1

14:42MollajStacioni Mollaj

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 23 minuta
3

17:06LibrazhdStacioni Librazhd

17:39BradasheshStacioni Bradashesh

Beam Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 57 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.