GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mestre, Itali Kumanovë, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

21:00MestreStacioni Mestre

13:00KumanovëStacioni Kumanovë

17:00Dibër

Durmo Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

21:00MestreStacioni Mestre

13:30ShkupStacioni Shkup

Durmo Tours
?€
2
Ndërrim në: Rule TursPritja: 30 minuta
3

14:00ShkupStacioni Shkup

14:32KumanovëStacioni Kumanovë

Rule Turs
100den
Kohëzgjatja totale:~17 orë, 32 minuta
1

21:00MestreStacioni Mestre

14:30TetovëStacioni Tetovë

Durmo Tours
?€
2
Ndërrim në: Globus TuristPritja: 2 orë
3

16:30TetovëStacioni Tetovë

17:43KumanovëStacioni Kumanovë

Globus Turist
120den
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 43 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.