GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Memlisht, Shqipëri Gjonme, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00Korçë

10:58MemlishtStacioni Memlisht

12:32GjonmeStacioni Gjonme

13:58Berat

Star Bus Korça
?Lekë

11:00Korçë

11:58MemlishtStacioni Memlisht

13:32GjonmeStacioni Gjonme

14:58Berat

Bitri
?Lekë

11:30Korçë

12:43MemlishtStacioni Memlisht

13:57GjonmeStacioni Gjonme

15:10Kuçovë

Arba
?Lekë

13:00Korçë

13:58MemlishtStacioni Memlisht

15:32GjonmeStacioni Gjonme

16:58Berat

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

11:44MemlishtStacioni Memlisht

12:36LibrazhdStacioni Librazhd

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Ndërrim në: BitriPritja: 14 minuta

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

13:32GjonmeStacioni Gjonme

Bitri
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.