GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Memaliaj, Shqipëri Rrogozhinë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:00Tepelenë

05:06MemaliajStacioni Memaliaj

06:49RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

08:50Tiranë

Tepelena-Transport
?Lekë

06:00Tepelenë

06:06MemaliajStacioni Memaliaj

07:49RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

09:50Tiranë

Tepelena-Transport
?Lekë

08:00Tepelenë

08:06MemaliajStacioni Memaliaj

09:49RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

11:50Tiranë

Tepelena-Transport
?Lekë

13:00Tepelenë

13:06MemaliajStacioni Memaliaj

14:49RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

16:50Tiranë

Tisa Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:47MemaliajStacioni Memaliaj

09:34LushnjeStacioni Lushnje

Argjiro SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 12 minuta
3

09:46LushnjeStacioni Lushnje

09:56RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
1

07:47MemaliajStacioni Memaliaj

09:34LushnjeStacioni Lushnje

Argjiro SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 12 minuta
3

09:46LushnjeStacioni Lushnje

09:56RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
1

10:01MemaliajStacioni Memaliaj

11:48LushnjeStacioni Lushnje

Fjoart Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Baturba Sh.P.KPritja: 13 minuta
3

12:01LushnjeStacioni Lushnje

12:11RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Baturba Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.