GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Rezervo Online biletën e autobusit nga Memaliaj, Shqipëri Berat, Shqipëri

11:32MemaliajStacioni Memaliaj

13:06LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
Ndërrim në: MangalemiPritja: 19 minuta

13:25LushnjeStacioni Lushnje

14:15BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta

11:32MemaliajStacioni Memaliaj

13:06LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
Ndërrim në: Niagara-KrPritja: 23 minuta

13:29LushnjeStacioni Lushnje

14:22BeratStacioni Berat

Niagara-Kr
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta

12:30MemaliajStacioni Memaliaj

14:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
?Lekë
Ndërrim në: MangalemiPritja: 21 minuta

14:25LushnjeStacioni Lushnje

15:15BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta

12:32MemaliajStacioni Memaliaj

14:06LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
Ndërrim në: MangalemiPritja: 19 minuta

14:25LushnjeStacioni Lushnje

15:15BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta

13:06MemaliajStacioni Memaliaj

14:39LushnjeStacioni Lushnje

Tisa Travel
?Lekë
Ndërrim në: MangalemiPritja: 16 minuta

14:55LushnjeStacioni Lushnje

15:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 39 minuta

13:47MemaliajStacioni Memaliaj

15:21LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
Ndërrim në: Poliçani TransPritja: 17 minuta

15:38LushnjeStacioni Lushnje

16:39BeratStacioni Berat

Poliçani Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 52 minuta

14:01MemaliajStacioni Memaliaj

15:48LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: FastbasPritja: 20 minuta

16:08LushnjeStacioni Lushnje

17:09BeratStacioni Berat

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 8 minuta

15:02MemaliajStacioni Memaliaj

16:36LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
Ndërrim në: MangalemiPritja: 19 minuta

16:55LushnjeStacioni Lushnje

17:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta

15:31MemaliajStacioni Memaliaj

17:18LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: FastbasPritja: 30 minuta

17:48LushnjeStacioni Lushnje

18:49BeratStacioni Berat

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta

15:47MemaliajStacioni Memaliaj

17:21LushnjeStacioni Lushnje

Kopo Trans
?Lekë
Ndërrim në: FastbasPritja: 27 minuta

17:48LushnjeStacioni Lushnje

18:49BeratStacioni Berat

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 2 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.