GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mbrostar, Shqipëri Lumalas, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:54MbrostarStacioni Mbrostar

12:29DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 31 minuta
3

13:00DurrësStacioni Durrës

14:22LumalasStacioni Lumalas

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 28 minuta
1

10:54MbrostarStacioni Mbrostar

11:26LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 34 minuta
3

12:00LushnjeStacioni Lushnje

15:09LumalasStacioni Lumalas

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta
1

14:08MbrostarStacioni Mbrostar

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 33 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

18:22LumalasStacioni Lumalas

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 14 minuta
1

14:08MbrostarStacioni Mbrostar

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 38 minuta
3

16:48LibrazhdStacioni Librazhd

18:27LumalasStacioni Lumalas

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.