GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mazgit, Kosovë Mitrovicë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:45Prishtinë

12:53MazgitStacioni Mazgit

13:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Balli
?€

13:00Prishtinë

13:08MazgitStacioni Mazgit

13:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Beka Tours
?€

13:15Prishtinë

13:23MazgitStacioni Mazgit

14:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Bare-Turs
?€

13:30Prishtinë

13:38MazgitStacioni Mazgit

14:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Besi
?€

13:45Prishtinë

13:53MazgitStacioni Mazgit

14:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Qendrimi
?€

14:00Prishtinë

14:08MazgitStacioni Mazgit

14:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Aurela Tour
?€

14:15Prishtinë

14:23MazgitStacioni Mazgit

15:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Aurela Tour
?€

14:30Prishtinë

14:38MazgitStacioni Mazgit

15:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Arena-Trav
?€

14:45Prishtinë

14:53MazgitStacioni Mazgit

15:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Qendrimi
?€

15:00Prishtinë

15:08MazgitStacioni Mazgit

15:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Shkëndija
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.