GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Malishevë, Kosovë Linz, Austri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:21MalishevëStacioni Malishevë

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Topalli
3€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 3 orë
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15LinzStacioni Linz

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 54 minuta
Çmimi total: 53
1

16:25MalishevëStacioni Malishevë

17:12PrishtinëStacioni Prishtinë

Topalli
3€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 3 orë, 3 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15LinzStacioni Linz

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 50 minuta
Çmimi total: 53
1

16:51MalishevëStacioni Malishevë

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi Tours
3€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 2 orë, 30 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15LinzStacioni Linz

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 24 minuta
Çmimi total: 53
1

17:20MalishevëStacioni Malishevë

18:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Didi
3€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 2 orë, 8 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15LinzStacioni Linz

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 55 minuta
Çmimi total: 53
1

18:06MalishevëStacioni Malishevë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
3€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 1 orë, 15 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15LinzStacioni Linz

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 9 minuta
Çmimi total: 53

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.