GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Malishevë, Kosovë Gjenevë, Zvicër

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00MalishevëStacioni Malishevë

06:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Pajtimi Travel
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 1 orë, 13 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

07:59GjenevëStacioni Gjenevë

Sharr Travel
100€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 59 minuta
Çmimi total: 100
1

06:36MalishevëStacioni Malishevë

07:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Topalli
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 30 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

07:59GjenevëStacioni Gjenevë

Sharr Travel
100€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 23 minuta
Çmimi total: 100
1

06:40MalishevëStacioni Malishevë

07:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Topalli
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 33 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

07:59GjenevëStacioni Gjenevë

Sharr Travel
100€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 19 minuta
Çmimi total: 100

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.