GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Malishevë (Gjilan), Kosovë Shipashnicë e Poshtme, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:15Malishevë (Gjilan)Stacioni Malishevë (Gjilan)

18:21GjilanStacioni Gjilan

Admiri Trans
?€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 9 minuta
3

18:30GjilanStacioni Gjilan

19:10Shipashnicë e PoshtmeStacioni Shipashnicë e Poshtme

Alp Comerc
1.2€
Kohëzgjatja totale:~55 minuta
Çmimi total: 1.2

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.