GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Malësi e Re, Kosovë Ferizaj, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:32Malësi e ReStacioni Malësi e Re

08:45PrizrenStacioni Prizren

Xeni Tours
?€
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 15 minuta
3

09:00PrizrenStacioni Prizren

10:10FerizajStacioni Ferizaj

Vector Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.