GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Magure, Kosovë Sllatinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:15MagureStacioni Magure

07:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 10 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:17SllatinëStacioni Sllatinë

Armend Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
1

08:45MagureStacioni Magure

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
2
Ndërrim në: ShpattursPritja: 10 minuta
3

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

09:47SllatinëStacioni Sllatinë

Shpatturs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
1

09:15MagureStacioni Magure

09:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 10 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:17SllatinëStacioni Sllatinë

Bledi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
1

09:45MagureStacioni Magure

10:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
2
Ndërrim në: CaliPritja: 10 minuta
3

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:47SllatinëStacioni Sllatinë

Cali
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
1

14:45MagureStacioni Magure

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: Meti ToursPritja: 10 minuta
3

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:47SllatinëStacioni Sllatinë

Meti Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
1

15:40MagureStacioni Magure

16:00Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 12 minuta
3

16:12Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

16:17SllatinëStacioni Sllatinë

Armend Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~37 minuta
1

16:15MagureStacioni Magure

16:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: ShpattursPritja: 10 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:17SllatinëStacioni Sllatinë

Shpatturs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.