GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lushnje, Shqipëri Fushë Krujë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30Vlorë

14:50LushnjeStacioni Lushnje

16:57Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

18:14Shkodër

Dinamic-Express
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

12:41LushnjeStacioni Lushnje

14:19TiranëTerminali Lindor

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 11 minuta

14:30TiranëTerminali Lindor

15:00Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta

12:41LushnjeStacioni Lushnje

14:19TiranëTerminali Lindor

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Magic GlobePritja: 11 minuta

14:30TiranëTerminali Lindor

15:08Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Magic Globe
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta

12:41LushnjeStacioni Lushnje

14:19TiranëTerminali Lindor

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Seidi - ToursPritja: 11 minuta

14:30TiranëTerminali Lindor

14:59Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Seidi - Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta

12:41LushnjeStacioni Lushnje

14:19TiranëTerminali Lindor

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: AbadoniPritja: 11 minuta

14:30TiranëTerminali Lindor

14:59Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Abadoni
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta

12:41LushnjeStacioni Lushnje

14:19TiranëTerminali Lindor

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 16 minuta

14:35TiranëTerminali Lindor

15:04Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Linda 80
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 23 minuta

12:41LushnjeStacioni Lushnje

14:19TiranëTerminali Lindor

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: AriuPritja: 21 minuta

14:40TiranëTerminali Lindor

15:09Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta

12:41LushnjeStacioni Lushnje

14:19TiranëTerminali Lindor

Kompakt
?Lekë
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 11 minuta

14:30TiranëTerminali Lindor

15:00Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta

12:41LushnjeStacioni Lushnje

14:19TiranëTerminali Lindor

Kompakt
?Lekë
Ndërrim në: Magic GlobePritja: 11 minuta

14:30TiranëTerminali Lindor

15:08Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Magic Globe
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta

12:41LushnjeStacioni Lushnje

14:19TiranëTerminali Lindor

Kompakt
?Lekë
Ndërrim në: Seidi - ToursPritja: 11 minuta

14:30TiranëTerminali Lindor

14:59Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Seidi - Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta

12:41LushnjeStacioni Lushnje

14:19TiranëTerminali Lindor

Kompakt
?Lekë
Ndërrim në: AbadoniPritja: 11 minuta

14:30TiranëTerminali Lindor

14:59Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Abadoni
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.