GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lumth, Shqipëri Lezhë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:20Vlorë

07:21LumthStacioni Lumth

10:21LezhëStacioni Lezhë

11:04Shkodër

Gea Shpk
?Lekë

13:30Vlorë

14:31LumthStacioni Lumth

17:31LezhëStacioni Lezhë

18:14Shkodër

Dinamic-Express
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

06:57LumthStacioni Lumth

08:54TiranëTerminali Lindor

Kompakt
?Lekë
Ndërrim në: Gea ShpkPritja: 24 minuta

09:18TiranëTerminali Lindor

10:21LezhëStacioni Lezhë

Gea Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta

06:57LumthStacioni Lumth

08:54TiranëTerminali Lindor

Kompakt
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 36 minuta

09:30TiranëTerminali Lindor

10:37LezhëStacioni Lezhë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta

06:57LumthStacioni Lumth

08:19DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
Ndërrim në: Gea ShpkPritja: 24 minuta

08:43DurrësStacioni Durrës

10:21LezhëStacioni Lezhë

Gea Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta

06:57LumthStacioni Lumth

07:16LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
Ndërrim në: Gea ShpkPritja: 24 minuta

07:40LushnjeStacioni Lushnje

10:21LezhëStacioni Lezhë

Gea Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta

07:01LumthStacioni Lumth

07:20LushnjeStacioni Lushnje

Alesio Vl 2011
?Lekë
Ndërrim në: Gea ShpkPritja: 20 minuta

07:40LushnjeStacioni Lushnje

10:21LezhëStacioni Lezhë

Gea Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta

07:30LumthStacioni Lumth

09:27TiranëTerminali Lindor

Skendi-2014
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 33 minuta

10:00TiranëTerminali Lindor

11:07LezhëStacioni Lezhë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta

07:30LumthStacioni Lumth

09:27TiranëTerminali Lindor

Skendi-2014
?Lekë
Ndërrim në: Markaj Sh.P.KPritja: 33 minuta

10:00TiranëTerminali Lindor

11:03LezhëStacioni Lezhë

Markaj Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta

07:30LumthStacioni Lumth

09:27TiranëTerminali Lindor

Skendi-2014
?Lekë
Ndërrim në: Markaj Sh.P.KPritja: 33 minuta

10:00TiranëTerminali Lindor

11:03LezhëStacioni Lezhë

Markaj Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta

07:30LumthStacioni Lumth

09:27TiranëTerminali Lindor

Skendi-2014
?Lekë
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 33 minuta

10:00TiranëTerminali Lindor

11:03LezhëStacioni Lezhë

Linda 80
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta

07:30LumthStacioni Lumth

09:27TiranëTerminali Lindor

Skendi-2014
?Lekë
Ndërrim në: NordinPritja: 33 minuta

10:00TiranëTerminali Lindor

11:03LezhëStacioni Lezhë

Nordin
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.