GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lumth, Shqipëri Kapshticë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:45Fier

05:07LumthStacioni Lumth

09:23KapshticëStacioni Kapshticë

Kompakt
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:22LumthStacioni Lumth

07:11LibrazhdStacioni Librazhd

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 47 minuta
3

07:58LibrazhdStacioni Librazhd

10:11KapshticëStacioni Kapshticë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 49 minuta
1

05:37LumthStacioni Lumth

07:26LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 32 minuta
3

07:58LibrazhdStacioni Librazhd

10:11KapshticëStacioni Kapshticë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 34 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.