GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lumalas, Shqipëri Grekan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:30Korçë

11:45LumalasStacioni Lumalas

14:38GrekanStacioni Grekan

15:10Kuçovë

Arba
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:52LumalasStacioni Lumalas

11:03KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ArbaPritja: 27 minuta
3

11:30KorçëStacioni Korçë

14:38GrekanStacioni Grekan

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta
1

10:54LumalasStacioni Lumalas

11:05KorçëStacioni Korçë

Ar Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: ArbaPritja: 25 minuta
3

11:30KorçëStacioni Korçë

14:38GrekanStacioni Grekan

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 44 minuta
1

11:11LumalasStacioni Lumalas

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta
3

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

14:38GrekanStacioni Grekan

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 27 minuta
1

11:11LumalasStacioni Lumalas

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta
3

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

14:38GrekanStacioni Grekan

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 27 minuta
1

11:11LumalasStacioni Lumalas

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta
3

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

14:38GrekanStacioni Grekan

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 27 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.