GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lumalas, Shqipëri Cërrik, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00Korçë

13:11LumalasStacioni Lumalas

15:41CërrikStacioni Cërrik

16:58Berat

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:22LumalasStacioni Lumalas

12:33KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: BitriPritja: 27 minuta
3

13:00KorçëStacioni Korçë

15:41CërrikStacioni Cërrik

Bitri
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 19 minuta
1

12:27LumalasStacioni Lumalas

12:38KorçëStacioni Korçë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: BitriPritja: 22 minuta
3

13:00KorçëStacioni Korçë

15:41CërrikStacioni Cërrik

Bitri
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 14 minuta
1

12:34LumalasStacioni Lumalas

12:45KorçëStacioni Korçë

Ar Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: BitriPritja: 15 minuta
3

13:00KorçëStacioni Korçë

15:41CërrikStacioni Cërrik

Bitri
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 7 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.