GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lubonjë, Shqipëri Sukth, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Selenice

06:20LubonjëStacioni Lubonjë

09:12SukthStacioni Sukth

09:38Tiranë

Star - Trans - Or
?Lekë

08:00Selenice

08:20LubonjëStacioni Lubonjë

11:12SukthStacioni Sukth

11:38Tiranë

Star - Trans - Or
?Lekë

13:00Selenice

13:20LubonjëStacioni Lubonjë

16:12SukthStacioni Sukth

16:38Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë

14:00Selenice

14:20LubonjëStacioni Lubonjë

17:12SukthStacioni Sukth

17:38Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:20LubonjëStacioni Lubonjë

09:03DurrësStacioni Durrës

Star - Trans - Or
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 27 minuta
3

09:30DurrësStacioni Durrës

09:42SukthStacioni Sukth

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 22 minuta
1

06:20LubonjëStacioni Lubonjë

09:03DurrësStacioni Durrës

Star - Trans - Or
?Lekë
2
Ndërrim në: ArmedPritja: 27 minuta
3

09:30DurrësStacioni Durrës

09:43SukthStacioni Sukth

Armed
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 23 minuta
1

06:20LubonjëStacioni Lubonjë

09:03DurrësStacioni Durrës

Star - Trans - Or
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 30 minuta
3

09:33DurrësStacioni Durrës

09:42SukthStacioni Sukth

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 22 minuta
1

06:20LubonjëStacioni Lubonjë

09:03DurrësStacioni Durrës

Star - Trans - Or
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 31 minuta
3

09:34DurrësStacioni Durrës

09:43SukthStacioni Sukth

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 23 minuta
1

06:20LubonjëStacioni Lubonjë

08:00LushnjeStacioni Lushnje

Star - Trans - Or
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 20 minuta
3

08:20LushnjeStacioni Lushnje

09:23SukthStacioni Sukth

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 3 minuta
1

06:20LubonjëStacioni Lubonjë

08:00LushnjeStacioni Lushnje

Star - Trans - Or
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 30 minuta
3

08:30LushnjeStacioni Lushnje

09:42SukthStacioni Sukth

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 22 minuta
1

06:20LubonjëStacioni Lubonjë

08:00LushnjeStacioni Lushnje

Star - Trans - Or
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 31 minuta
3

08:31LushnjeStacioni Lushnje

09:43SukthStacioni Sukth

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 23 minuta
1

08:20LubonjëStacioni Lubonjë

11:03DurrësStacioni Durrës

Star - Trans - Or
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 27 minuta
3

11:30DurrësStacioni Durrës

11:42SukthStacioni Sukth

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 22 minuta
1

08:20LubonjëStacioni Lubonjë

11:03DurrësStacioni Durrës

Star - Trans - Or
?Lekë
2
Ndërrim në: 4 OrtaketPritja: 27 minuta
3

11:30DurrësStacioni Durrës

11:43SukthStacioni Sukth

4 Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 23 minuta
1

08:20LubonjëStacioni Lubonjë

11:03DurrësStacioni Durrës

Star - Trans - Or
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 30 minuta
3

11:33DurrësStacioni Durrës

11:42SukthStacioni Sukth

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 22 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.