GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Linz, Austri Rahovec, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00LinzStacioni Linz

07:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: Mendi ToursPritja: 2 orë, 15 minuta
3

09:15PrishtinëStacioni Prishtinë

10:45RahovecStacioni Rahovec

Mendi Tours
3.5€
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 45 minuta
Çmimi total: 53.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.