GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Linz, Austri Kukës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00LinzStacioni Linz

07:00PrizrenStacioni Prizren

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: Albtrans International ShpkPritja: 3 orë, 45 minuta
3

10:45PrizrenStacioni Prizren

11:45KukësStacioni Kukës

Albtrans International Shpk
?€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 45 minuta
Çmimi total: 50

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.