GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Linz, Austri Bresanë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:30LinzStacioni Linz

06:30PrizrenStacioni Prizren

Bici Com
50€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 1 orë, 30 minuta
3

08:00PrizrenStacioni Prizren

08:37BresanëStacioni Bresanë

Bres Turs
1.5€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 7 minuta
Çmimi total: 51.5
1

13:00LinzStacioni Linz

07:00PrizrenStacioni Prizren

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 1 orë
3

08:00PrizrenStacioni Prizren

08:37BresanëStacioni Bresanë

Bres Turs
1.5€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 37 minuta
Çmimi total: 51.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.