GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Librazhd, Shqipëri Mbrostar, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:15Korçë

12:05LibrazhdStacioni Librazhd

14:07MbrostarStacioni Mbrostar

14:16Fier

Çuko
?Lekë

12:20LibrazhdStacioni Librazhd

14:22MbrostarStacioni Mbrostar

15:10Vlorë

Alesio Vl 2011
?Lekë

12:00Korçë

13:50LibrazhdStacioni Librazhd

15:52MbrostarStacioni Mbrostar

16:01Fier

Çuko
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

11:50LibrazhdStacioni Librazhd

13:20LushnjeStacioni Lushnje

Transluks
?Lekë
Ndërrim në: ÇukoPritja: 15 minuta

13:35LushnjeStacioni Lushnje

14:07MbrostarStacioni Mbrostar

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta

11:50LibrazhdStacioni Librazhd

13:20LushnjeStacioni Lushnje

Transluks
?Lekë
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta

13:38LushnjeStacioni Lushnje

14:10MbrostarStacioni Mbrostar

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta

11:50LibrazhdStacioni Librazhd

13:20LushnjeStacioni Lushnje

Transluks
?Lekë
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 18 minuta

13:38LushnjeStacioni Lushnje

14:10MbrostarStacioni Mbrostar

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta

11:50LibrazhdStacioni Librazhd

13:20LushnjeStacioni Lushnje

Transluks
?Lekë
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 18 minuta

13:38LushnjeStacioni Lushnje

14:10MbrostarStacioni Mbrostar

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta

12:05LibrazhdStacioni Librazhd

13:35LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
Ndërrim në: Alesio Vl 2011Pritja: 15 minuta

13:50LushnjeStacioni Lushnje

14:22MbrostarStacioni Mbrostar

Alesio Vl 2011
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta

12:05LibrazhdStacioni Librazhd

13:35LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
Ndërrim në: ÇukoPritja: 16 minuta

13:51LushnjeStacioni Lushnje

14:23MbrostarStacioni Mbrostar

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta

12:05LibrazhdStacioni Librazhd

13:35LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 18 minuta

13:53LushnjeStacioni Lushnje

14:25MbrostarStacioni Mbrostar

Star - Trans - Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta

12:20LibrazhdStacioni Librazhd

13:50LushnjeStacioni Lushnje

Alesio Vl 2011
?Lekë
Ndërrim në: ÇipiniPritja: 10 minuta

14:00LushnjeStacioni Lushnje

14:32MbrostarStacioni Mbrostar

Çipini
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta

12:20LibrazhdStacioni Librazhd

13:50LushnjeStacioni Lushnje

Alesio Vl 2011
?Lekë
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 16 minuta

14:06LushnjeStacioni Lushnje

14:37MbrostarStacioni Mbrostar

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta

12:20LibrazhdStacioni Librazhd

13:50LushnjeStacioni Lushnje

Alesio Vl 2011
?Lekë
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 16 minuta

14:06LushnjeStacioni Lushnje

14:37MbrostarStacioni Mbrostar

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.