GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Librazhd, Shqipëri Kavajë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:00Ersekë

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

11:23KavajëStacioni Kavajë

11:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

07:00Ersekë

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

11:23KavajëStacioni Kavajë

11:48Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

13:30Ersekë

16:13LibrazhdStacioni Librazhd

17:53KavajëStacioni Kavajë

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00Ersekë

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

18:23KavajëStacioni Kavajë

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:29LibrazhdStacioni Librazhd

09:42TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 18 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

10:47KavajëStacioni Kavajë

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
1

08:30LibrazhdStacioni Librazhd

09:43TiranëStacioni Tiranë

Megi 2001
250Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 17 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

10:47KavajëStacioni Kavajë

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
Çmimi total: 250 Lekë
1

08:30LibrazhdStacioni Librazhd

10:00LushnjeStacioni Lushnje

Haka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 20 minuta
3

10:20LushnjeStacioni Lushnje

10:50KavajëStacioni Kavajë

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
1

09:59LibrazhdStacioni Librazhd

11:12TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 18 minuta
3

11:30TiranëStacioni Tiranë

12:17KavajëStacioni Kavajë

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
1

10:00LibrazhdStacioni Librazhd

11:13TiranëStacioni Tiranë

Green Bus Travel
300Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 17 minuta
3

11:30TiranëStacioni Tiranë

12:17KavajëStacioni Kavajë

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
Çmimi total: 300 Lekë
1

10:05LibrazhdStacioni Librazhd

11:18TiranëStacioni Tiranë

Prodani
?Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 12 minuta
3

11:30TiranëStacioni Tiranë

12:17KavajëStacioni Kavajë

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
1

10:44LibrazhdStacioni Librazhd

11:57TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 18 minuta
3

12:15TiranëStacioni Tiranë

13:02KavajëStacioni Kavajë

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
1

10:50LibrazhdStacioni Librazhd

12:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 12 minuta
3

12:15TiranëStacioni Tiranë

13:02KavajëStacioni Kavajë

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
1

12:05LibrazhdStacioni Librazhd

13:35LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

13:50LushnjeStacioni Lushnje

14:20KavajëStacioni Kavajë

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
1

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

14:03TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 12 minuta
3

14:15TiranëStacioni Tiranë

15:02KavajëStacioni Kavajë

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.