GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Librazhd, Shqipëri Kapshticë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:45Fier

06:56LibrazhdStacioni Librazhd

09:23KapshticëStacioni Kapshticë

Kompakt
?Lekë

06:45Tiranë

07:58LibrazhdStacioni Librazhd

10:11KapshticëStacioni Kapshticë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:30LibrazhdStacioni Librazhd

08:20KorçëStacioni Korçë

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 26 minuta
3

08:46KorçëStacioni Korçë

09:23KapshticëStacioni Kapshticë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 53 minuta
1

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

08:28KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta
3

08:46KorçëStacioni Korçë

09:23KapshticëStacioni Kapshticë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
1

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

08:28KorçëStacioni Korçë

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta
3

08:46KorçëStacioni Korçë

09:23KapshticëStacioni Kapshticë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
1

06:39LibrazhdStacioni Librazhd

08:29KorçëStacioni Korçë

Kela 2010
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 17 minuta
3

08:46KorçëStacioni Korçë

09:23KapshticëStacioni Kapshticë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 44 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.