GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Libonik, Shqipëri Lumth, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:30Korçë

08:48LibonikStacioni Libonik

12:09LumthStacioni Lumth

12:31Fier

Star Bus Korça
?Lekë

09:00Korçë

09:18LibonikStacioni Libonik

12:39LumthStacioni Lumth

13:40Vlorë

Star Bus Korça
?Lekë

10:15Korçë

10:33LibonikStacioni Libonik

13:54LumthStacioni Lumth

14:16Fier

Çuko
?Lekë

12:00Korçë

12:18LibonikStacioni Libonik

15:39LumthStacioni Lumth

16:01Fier

Çuko
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:46LibonikStacioni Libonik

08:05KorçëStacioni Korçë

Ar Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 25 minuta
3

08:30KorçëStacioni Korçë

12:09LumthStacioni Lumth

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 23 minuta
1

08:02LibonikStacioni Libonik

08:20KorçëStacioni Korçë

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 40 minuta
3

09:00KorçëStacioni Korçë

12:39LumthStacioni Lumth

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 37 minuta
1

08:06LibonikStacioni Libonik

08:25KorçëStacioni Korçë

Ar Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 35 minuta
3

09:00KorçëStacioni Korçë

12:39LumthStacioni Lumth

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 33 minuta
1

08:10LibonikStacioni Libonik

08:28KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 32 minuta
3

09:00KorçëStacioni Korçë

12:39LumthStacioni Lumth

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 29 minuta
1

08:10LibonikStacioni Libonik

08:28KorçëStacioni Korçë

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 32 minuta
3

09:00KorçëStacioni Korçë

12:39LumthStacioni Lumth

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 29 minuta
1

08:11LibonikStacioni Libonik

08:29KorçëStacioni Korçë

Kela 2010
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 31 minuta
3

09:00KorçëStacioni Korçë

12:39LumthStacioni Lumth

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 28 minuta
1

08:11LibonikStacioni Libonik

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 37 minuta
3

10:20LibrazhdStacioni Librazhd

12:09LumthStacioni Lumth

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 58 minuta
1

08:11LibonikStacioni Libonik

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 37 minuta
3

10:20LibrazhdStacioni Librazhd

12:09LumthStacioni Lumth

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 58 minuta
1

08:18LibonikStacioni Libonik

09:50LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 30 minuta
3

10:20LibrazhdStacioni Librazhd

12:09LumthStacioni Lumth

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 51 minuta
1

08:18LibonikStacioni Libonik

09:50LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 30 minuta
3

10:20LibrazhdStacioni Librazhd

12:09LumthStacioni Lumth

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 51 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.