GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Libonik, Shqipëri Deshiran, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:30Korçë

11:58LibonikStacioni Libonik

14:47DeshiranStacioni Deshiran

15:10Kuçovë

Arba
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:18LibonikStacioni Libonik

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta
3

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

14:47DeshiranStacioni Deshiran

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta
1

11:18LibonikStacioni Libonik

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta
3

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

14:47DeshiranStacioni Deshiran

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta
1

11:18LibonikStacioni Libonik

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta
3

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

14:47DeshiranStacioni Deshiran

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.