GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Libohovë, Shqipëri Sukth, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:30LibohovëStacioni Libohovë

16:01SukthStacioni Sukth

16:27Tiranë

Piko Sh.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:30LibohovëStacioni Libohovë

15:52DurrësStacioni Durrës

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

16:14DurrësStacioni Durrës

16:23SukthStacioni Sukth

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 53 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.