GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lezhë, Shqipëri Pogradec, Shqipëri

12:48LezhëStacioni Lezhë

13:55TiranëTerminali Lindor

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 35 minuta

14:30TiranëTerminali Lindor

16:42PogradecStacioni Pogradec

Shqiponja Trans
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta

13:00LezhëStacioni Lezhë

15:00TiranëTerminali Lindor

Luna Travel
?€
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 30 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

17:42PogradecStacioni Pogradec

Shqiponja Trans
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 42 minuta

13:48LezhëStacioni Lezhë

14:55TiranëTerminali Lindor

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 35 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

17:42PogradecStacioni Pogradec

Shqiponja Trans
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta

14:00LezhëStacioni Lezhë

15:03TiranëTerminali Lindor

Linda 80
250Lekë
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 27 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

17:42PogradecStacioni Pogradec

Shqiponja Trans
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 42 minuta

16:48LezhëStacioni Lezhë

17:55TiranëTerminali Lindor

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 35 minuta

18:30TiranëTerminali Lindor

20:42PogradecStacioni Pogradec

Shqiponja Trans
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta

16:53LezhëStacioni Lezhë

17:56TiranëTerminali Lindor

Beam Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 34 minuta

18:30TiranëTerminali Lindor

20:42PogradecStacioni Pogradec

Shqiponja Trans
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 49 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.