GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Levan, Shqipëri Prrenjas, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:45LevanStacioni Levan

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Sefa TransPritja: 20 minuta
3

16:30LibrazhdStacioni Librazhd

17:05PrrenjasStacioni Prrenjas

Sefa Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.