GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Levan, Shqipëri Memlisht, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:15Vlorë

07:40LevanStacioni Levan

10:57MemlishtStacioni Memlisht

11:55Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:25LevanStacioni Levan

08:50LibrazhdStacioni Librazhd

Alesio Vl 2011
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 23 minuta
3

09:13LibrazhdStacioni Librazhd

10:05MemlishtStacioni Memlisht

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
1

06:45LevanStacioni Levan

07:40LushnjeStacioni Lushnje

Gea Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 31 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

10:33MemlishtStacioni Memlisht

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
1

06:54LevanStacioni Levan

07:49LushnjeStacioni Lushnje

Skendi-2014
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 22 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

10:33MemlishtStacioni Memlisht

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 39 minuta
1

07:00LevanStacioni Levan

07:39LushnjeStacioni Lushnje

Tepelena-Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 32 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

10:33MemlishtStacioni Memlisht

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
1

07:05LevanStacioni Levan

08:00LushnjeStacioni Lushnje

Interbus Vlora
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 35 minuta
3

08:35LushnjeStacioni Lushnje

10:57MemlishtStacioni Memlisht

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 52 minuta
1

07:05LevanStacioni Levan

08:00LushnjeStacioni Lushnje

Star - Trans - Or
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 35 minuta
3

08:35LushnjeStacioni Lushnje

10:57MemlishtStacioni Memlisht

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 52 minuta
1

07:11LevanStacioni Levan

08:06LushnjeStacioni Lushnje

Argjiro SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 29 minuta
3

08:35LushnjeStacioni Lushnje

10:57MemlishtStacioni Memlisht

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta
1

07:15LevanStacioni Levan

08:10LushnjeStacioni Lushnje

Çipini
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 25 minuta
3

08:35LushnjeStacioni Lushnje

10:57MemlishtStacioni Memlisht

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 42 minuta
1

07:40LevanStacioni Levan

10:05LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 38 minuta
3

10:43LibrazhdStacioni Librazhd

11:35MemlishtStacioni Memlisht

Beam Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 55 minuta
1

07:40LevanStacioni Levan

10:05LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 38 minuta
3

10:43LibrazhdStacioni Librazhd

11:35MemlishtStacioni Memlisht

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 55 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.