GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Levan, Shqipëri Çorovodë, Shqipëri

11:25LevanStacioni Levan

12:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Ndërrim në: FastbasPritja: 28 minuta

12:48LushnjeStacioni Lushnje

15:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 47 minuta

13:09LevanStacioni Levan

14:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
?Lekë
Ndërrim në: FastbasPritja: 34 minuta

14:38LushnjeStacioni Lushnje

17:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 53 minuta

13:11LevanStacioni Levan

14:06LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
Ndërrim në: FastbasPritja: 32 minuta

14:38LushnjeStacioni Lushnje

17:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 51 minuta

13:25LevanStacioni Levan

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Ndërrim në: FastbasPritja: 18 minuta

14:38LushnjeStacioni Lushnje

17:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta

13:25LevanStacioni Levan

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Transudhetare
?Lekë
Ndërrim në: FastbasPritja: 18 minuta

14:38LushnjeStacioni Lushnje

17:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta

14:53LevanStacioni Levan

15:48LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: FastbasPritja: 20 minuta

16:08LushnjeStacioni Lushnje

18:32ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 39 minuta

14:55LevanStacioni Levan

15:50LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Ndërrim në: FastbasPritja: 18 minuta

16:08LushnjeStacioni Lushnje

18:32ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta

16:23LevanStacioni Levan

17:18LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: FastbasPritja: 30 minuta

17:48LushnjeStacioni Lushnje

20:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 49 minuta

16:25LevanStacioni Levan

17:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Ndërrim në: FastbasPritja: 28 minuta

17:48LushnjeStacioni Lushnje

20:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 47 minuta

16:26LevanStacioni Levan

17:21LushnjeStacioni Lushnje

Kopo Trans
?Lekë
Ndërrim në: FastbasPritja: 27 minuta

17:48LushnjeStacioni Lushnje

20:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.