GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Leskovik, Shqipëri Mollaj, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Gjirokastër

08:18LeskovikStacioni Leskovik

10:09MollajStacioni Mollaj

10:20Korçë

Morava 94
?Lekë

05:30Sarandë

08:49LeskovikStacioni Leskovik

10:40MollajStacioni Mollaj

10:51Korçë

Morava 94
?Lekë

07:00Gjirokastër

09:18LeskovikStacioni Leskovik

11:09MollajStacioni Mollaj

11:20Korçë

Argjiro SH.P.K
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:49LeskovikStacioni Leskovik

10:51KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 9 minuta
3

11:00KorçëStacioni Korçë

11:11MollajStacioni Mollaj

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 22 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.