GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Leshnicë, Shqipëri Gosë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30Ersekë

15:01LeshnicëStacioni Leshnicë

17:40GosëStacioni Gosë

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00Ersekë

15:31LeshnicëStacioni Leshnicë

18:10GosëStacioni Gosë

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:01LeshnicëStacioni Leshnicë

16:13LibrazhdStacioni Librazhd

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 30 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

18:10GosëStacioni Gosë

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
1

15:08LeshnicëStacioni Leshnicë

16:20LibrazhdStacioni Librazhd

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 23 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

18:10GosëStacioni Gosë

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 2 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.