GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Landovicë, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:45Prizren

17:58LandovicëStacioni Landovicë

19:22PejëStacioni Pejë

Monika
4€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:43LandovicëStacioni Landovicë

18:25GjakovëStacioni Gjakovë

Kasumi
2€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

18:35GjakovëStacioni Gjakovë

19:22PejëStacioni Pejë

Monika
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
Çmimi total: 5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.