GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Laç, Shqipëri Sarandë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00LaçStacioni Laç

07:59TiranëStacioni Tiranë

Laska-1
200Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 31 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

12:45SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
1

08:00LaçStacioni Laç

08:59TiranëStacioni Tiranë

Laska-1
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 46 minuta
3

09:45TiranëStacioni Tiranë

14:00SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~6 orë
Çmimi total: 15.5
1

08:30LaçStacioni Laç

09:29TiranëStacioni Tiranë

Laska-1
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 16 minuta
3

09:45TiranëStacioni Tiranë

14:00SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15.5
1

10:30LaçStacioni Laç

12:00TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 30 minuta
3

12:30TiranëStacioni Tiranë

16:45SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.