GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kuqan, Shqipëri Memlisht, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:30Berat

06:03KuqanStacioni Kuqan

07:30MemlishtStacioni Memlisht

08:28Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

04:30Berat

06:03KuqanStacioni Kuqan

07:30MemlishtStacioni Memlisht

08:28Korçë

Bitri
?Lekë

05:00Berat

06:33KuqanStacioni Kuqan

08:00MemlishtStacioni Memlisht

08:58Korçë

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:03KuqanStacioni Kuqan

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans KelaPritja: 16 minuta
3

06:54LibrazhdStacioni Librazhd

07:46MemlishtStacioni Memlisht

Trans Kela
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
1

06:03KuqanStacioni Kuqan

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans KelaPritja: 16 minuta
3

06:54LibrazhdStacioni Librazhd

07:46MemlishtStacioni Memlisht

Trans Kela
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
1

06:33KuqanStacioni Kuqan

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 10 minuta
3

07:18LibrazhdStacioni Librazhd

08:10MemlishtStacioni Memlisht

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.